top of page

Doğukan Berk Aksoy Ortak Olarak Ekibimize Katıldı

Av. Doğukan Berk Aksoy’un 1 Mayıs 2023 tarihi itibariye, Yetkin Avukatlık Bürosu’na ortak olarak katıldığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.


Bilkent Üniversitesi Hukuku Fakültesi mezunu olan Doğukan Berk Aksoy, Yetkin Avukatlık Bürosu’na katılmadan önce, Avrupa’nın ön önde gelen hukuku bürolarından birinin İstanbul ofisinde ve Ankara’da kendi kurduğu hukuk bürosunda çalışmıştır. Doğukan Berk Aksoy, fikri mülkiyet hukuku, sözleşmeler hukuku, birleşme devralmalar ve uluslararası ticari uyuşmazlıklar ve tahkim alanlarında önemli tecrübe sahibidir.


Marka ve patent vekili olan Doğukan Berk Aksoy, yerli ve yabancı müvekkillerinin Türk Patent ve Marka Kurumu nezdindeki tescil ve itiraz işlemlerini yürütmektedir. Doğukan, ayrıca, yazılımların fikri mülkiyet hakları ile korunması konusunda çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır.


Doğukan Berk Aksoy'un, Yetkin Avukatlık Bürosu’na bir uzmanlık ve dinamizm katacağını düşünüyor, birlikte daha büyük başarılara ilerleyeceğimize inanıyoruz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Ece Alkan Ortaklığa Terfi Etti

Av. Ece Alkan’ın 1 Mayıs 2023 tarihi itibariye ortaklığa terfi ettiğini duyurmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bilkent Üniversitesi Hukuku Fakültesi mezunu olan ve 2016 yılından itibaren Y

Opmerkingen


bottom of page